| Levertijd | Levertijd 2 - 4 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 10 Stuks |
| Artikelnummer | 50923 |
| EAN | 8718427050318 |
| (koppel)maat | NO |
| Afmeting | 1/4'' - 0-2bar |
| DN maat | 6,0 |
| Flow | 5,5 |
| Max. werkdruk bij 20°C | 2 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Direct werkend |
| Uitvoering | NO |
| Werkdruk | 0 bar |
| Zijde A - Maat | G1/4" |