| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 3 Stuks |
| Artikelnummer | 51257 |
| EAN | 8718427048421 |
| (koppel)maat | NC |
| Aansluiting | NC |
| Afmeting | G3/8" - 0~2 bar |
| DN maat | 5,0 |
| Flow | 7,5 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | FKM |
| Max. werkdruk bij 20°C | 5 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Direct werkend |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0 bar |
| Zijde A - Maat | G3/8" |