| Artikelnummer | 52074 |
| EAN | 4016138628340 |
| (koppel)maat | NC |
| Afmeting | G1" - 60~180°C |
| DN maat | 24,0 |
| Flow | 120,0 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | PTFE |
| Max. werkdruk bij 20°C | 9 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Toepassing | Stoom |
| Type | Indirect werkend |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 1 bar |
| Zijde A - Maat | G1" |