Nieuwe voorraad verwacht
| Artikelnummer | 52781 |
| EAN | 8718427049244 |
| (koppel)maat | NC |
| Afmeting | G1/4" - 0-50/14 bar |
| DN maat | 3,0 |
| Flow | 4,5 |
| Materiaal | - |
| Materiaal | Rulon (L) Sigodur (Filled PTFE) |
| Max. werkdruk bij 20°C | 50 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Direct werkend |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0 bar |
| Zijde A - Maat | G1/4" |
Nieuwe voorraad verwacht
Nieuwe voorraad verwacht