| Levertijd | Levertijd 2 - 4 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 5 Stuks |
| Artikelnummer | 52007 |
| EAN | 4016138628203 |
| (koppel)maat | NC |
| Aansluiting | NC |
| Afmeting | G 1 1/2" |
| DN maat | 40,0 |
| Flow | 400,0 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | NBR |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Indirect werkend |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0,5 bar |
| Zijde A - Maat | G1 1/2" |
| Bijlage | Material Datasheet |