| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 6 Stuks |
| Artikelnummer | 52379 |
| EAN | 4016138628319 |
| (koppel)maat | NC |
| Afmeting | G1/4" - 0~18 bar |
| DN maat | 1,5 |
| Flow | 1,3 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | FKM |
| Max. werkdruk bij 20°C | 18 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0 bar |
| Zijde A - Maat | G1/4" |
| Bijlage | Material Datasheet |