| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Artikelnummer | 82465 |
| EAN | 8717845207052 |
| Aansluiting | Knel x Knel |
| Afmeting | 12 x 10 |
| Hoofdgroep | Messing & messing vertinde knelfittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Kleur | Brons |
| Maat | 10mm |
| Materiaal | Messing |
| Model | koppeling |
| Model 2 | Knelkoppelingen |
| Subgroep | Overschuifkoppeling |
| Type 2 | Verloop overschuifkoppeling 2x knel |
| Zijde A - Maat | Knel 12 mm |
| Zijde B - Maat | Knel 10 mm |
| Komt ook voor in | |
| Bonfix Gehele collectie | Bonfix Knel en Persfittingen | Bonfix Messing Knelfittingen | |