| Levertijd | Levertijd 2 - 4 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1 Stuks |
| Artikelnummer | 81700 |
| EAN | 8717845109066 |
| Aansluiting | Capillair x Capillair x Capillair |
| Afmeting | 12 x 12 x 12 |
| Hoofdgroep | Messing soldeerfittingen |
| Keurmerk | kiwa-ata |
| Materiaal | Messing |
| Model | T-stuk |
| Model 2 | Soldeerfittingen |
| Subgroep | T-stuk |
| Zijde A - Maat | Capillair 12 mm |
| Zijde B - Maat | Capillair 12 mm |
| Zijde C - Maat | Capillair 12 mm |
| Komt ook voor in | |
| Bonfix Draadfittingen | Bonfix Gehele collectie | Bonfix Soldeerfittingen | |