| Levertijd | Levertijd 2 - 4 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 2 Stuks |
| Artikelnummer | 80592 |
| EAN | 8717845403416 |
| Aansluiting | Buitendraad x Buitendraad |
| Afmeting | 1-1/2" x 3/4 |
| Hoofdgroep | Draadfittingen |
| Model | Verloop nippel |
| Model 2 | Draadfittingen |
| Subgroep | Verloopnippel |
| Zijde A - Maat | Buitendraad 1-1/2" BSP |
| Zijde B - Maat | Buitendraad 3/4" BSP |
| Komt ook voor in | |
| Bonfix Draadfittingen | Bonfix Gehele collectie | |