| Levertijd | Maandag voor 17:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Artikelnummer | 301747 |
| EAN | 8717845123123 |
| Aansluiting | Press x Press x Press |
| Afmeting | 42 x 35 x 35 |
| Hoofdgroep | Pressfittingen staalverzinkt CV |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Model | T-stuk |
| Model 2 | Persfittingen |
| Subgroep | T-koppeling, verlopend |
| Zijde A - Maat | Press (M-Profiel) 42 mm |
| Zijde B - Maat | Press (M-Profiel) 35 mm |
| Zijde C - Maat | Press (M-Profiel) 35 mm |
| Komt ook voor in | |
| Bonfix Gehele collectie | Bonfix Knel en Persfittingen | Bonfix Pressfittingen | |