| Levertijd | Maandag voor 17:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Artikelnummer | 302120 |
| EAN | 8717845007126 |
| Aansluiting | binnendraad x Press |
| Afmeting | 1-1/4" x 28 |
| Hoofdgroep | Pressfittingen staalverzinkt CV |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Materiaal | Staalverzinkt |
| Model 2 | Persfittingen |
| Subgroep | Wartelkoppeling |
| Zijde A - Maat | Binnendraad (G) 1-1/4" BSP |
| Zijde B - Maat | Press (M-Profiel) 28 mm |
| Komt ook voor in | |
| Bonfix Gehele collectie | Bonfix Knel en Persfittingen | Bonfix Pressfittingen | |