| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Artikelnummer | RSF108116 |
| EAN | 7442957729765 |
| Afmeting | 10,8mm x 11,6mm |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Staal verzinkt/Rubber |
| Model | Buisklem |
| Afmetingen en gewicht | |
| Breedte | 10,8 cm |
| Hoogte | 11,6 cm |
| afmeting | 10,8 x 11,6 cm ( B x H) |