Nieuwe voorraad verwacht
| Artikelnummer | 20501 |
| EAN | 8718427008609 |
| Minimum verkoop per | 10 |
| Aansluiting | buitendraad x binnendraad |
| Afmeting | M5 X G⅛” |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Messing vernikkeld |
| Materiaal | - |
| Model | Neusstuk |
| Model 2 | Verloopstukken |
| Type 2 | Verloop neusstuk binnendraad x buitendraad |
| Zijde A - Maat | M5 |
| Afmetingen en gewicht | |
| Diepte/lengte | 1 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| afmeting | 1 x 1 x 1 cm ( L x B x H) |
| Fitwerk Spec's | |
| Schroefdraad | M5 x ⅛” |
Nieuwe voorraad verwacht
Nieuwe voorraad verwacht