| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | GEZ63ES - 2RS - GE63ZO-2RS |
| EAN | 7440846237209 |
| Afdichting | Seal Siegel |
| Afmeting | 63,500 x 100,013 x 47,625 x 55,500 mm |
| B (kogelbreedte) | 55,5 mm |
| C (kooibreedte) | 47625 mm |
| CN radiale speling | 0,100 - 0,200 mm |
| D (huis) | 100013 mm |
| Diameter gat (d) | 63,5 mm |
| Dichting | Yes |
| Draaggetal dynamisch | 355 kN |
| Draaggetal statisch | 1060 kN |
| Draaihoek | 6 α° ≈ |
| gelijk aan a | GEZ..ES-2RS |
| gelijk aan b | GE..ZO-2RS |
| gelijk aan c | SR..ZO-2RS |
| gelijk aan d | B..LSS |
| gelijk aan e | SBB..-2RS |
| Kleur | Metaal |
| Materiaal | Staal / Staal |
| Model | Gewrichtslager radiaal inch onderhoudsplichtig |
| Model omschrijving | 12,7-152,4mm |
| Onderhoudplichtig | check |
| Temperatuur bereik | -60°C up to +150°C |