| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 75759 |
| EAN | 6150552776718 |
| Dikte | 3 mm |
| Breedte | 30 mm |
| Inlage | geen inlage |
| Materiaal | SBR |
| Maximaal % indrukken | 0.25 |
| Maximale belasting N/mm2 | < 5 N/mm² |
| Model | Rubber band |
| Ozonbestendigheid | matig |
| REACH | conform |
| Rek bij breuk | 200% (> 150%, DIN 53504) |
| RoHS | conform |
| Scheursterkte | 10 N/mm (> 7 N/mm, ASTM D624-00) |
| Temperatuur bereik | (-30 °C tot +70 °C, kortstondig +80 °C) |
| Toepassing | Geschikt voor scheepvaart, ruimtevaart, bouw en industrie. |
| Toepassing met olie | slecht |
| Treksterkte Mpa | 4 MPa (> 3 MPa, ISO 37) |
| Type | 2 kanten glad |
| UV-bestendigheid | matig |