Stangkop WAPR100U - GIHR-K100DO - SIR100ES - Gat 100MM x M110x2 - Inwendig schroefdraad - klembaar bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WAPR100U - GIHR-K100DO - SIR100ES - Gat 100MM x M110x2 - Inwendig schroefdraad - klembaar
  • Artikelnummer: WAPR100U - GIHR-K100DO - SIR100ES
Credit Card
Eenvoudig bij te bestellen
Plus- en minpunten
  • Deze Stangkop wordt geleverd met Rechtsdraaiend schroefdraad
  • Hydraulische stangkop voor het klemmen en vastschroeven op onderhoudsbehoevende
  • Smering mogelijk via smeernippel in de behuizing
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7442957119177
B (kogelbreedte)70 mm
C1 max (oogbreedte)70 mm
CN radiale speling0,065 - 0,165 mm
Diameter gat (d)100 mm
Draaggetal dynamisch610 kN
Draaggetal statisch1120 kN
Draaihoek7 α° ≈
gelijk aan aSIR..ES
gelijk aan b GIHR-K..DO
gelijk aan cTAPR..U
gelijk aan dSN..U
gelijk aan eFPR..U
gelijk aan fPR..U
gelijk aan gGK..NKS,
gelijk aan h CGAK..
gelijk aan i DGIHR-K..DO
gelijk aan jIHGK..U
hart afstand (h1)235 mm
KleurMetaal
Kopdiameter (d2)231 mm
MateriaalGietijzer
ModelStangkop onderhoudsplichtig klembaar opschroefbaar
Model omschrijving20-120mm
Onderhoudplichtigcheck
Schacht diepte (L3)111 mm
SchroefdraadM110x2
Onderhoudsnippelcheck
Totale hoogte Stangkop (L, L2, L4)360
Komt ook voor in
Stangkoppen
download Download/print specificaties als PDF
Productbeschrijving