| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 6 Stuks |
| Artikelnummer | 3001135 |
| EAN | 8717845113506 |
| Aansluiting | Alu-knel x Alu-knel |
| Afmeting | 32 x 32 |
| Hoofdgroep | Alu-knelfittingen |
| Kleur | Koper |
| Kleur | Zilver |
| Maat | 32mm |
| Materiaal | Messing vernikkeld |
| Model | Knie |
| Model 2 | Alu-Knelfittingen |
| Subgroep | Kniekoppeling |
| Type 2 | Knie Alu-knel |
| Zijde A - Maat | Alu-Knel 32 mm |
| Zijde B - Maat | Alu-Knel 32 mm |
| Komt ook voor in | |
| Bonfix Alu-Knelfittingen | Bonfix Gehele collectie | Bonfix Knel en Persfittingen | |