| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1 Stuks |
| Artikelnummer | 82510 |
| EAN | 8717845215057 |
| Aansluiting | Knel x Knel x Knel x Knel |
| Afmeting | 15 x 15 x 15 x 15 |
| Hoofdgroep | Messing & messing vertinde knelfittingen |
| Keurmerk | gastec |
| Kleur | Brons |
| Maat | 15mm |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | Messing |
| Model | Kruisstuk |
| Model 2 | Knelkoppelingen |
| Subgroep | Kruisstuk |
| Type 2 | Kruisstuk 4x Knel |
| Zijde A - Maat | Knel 15 mm |
| Zijde B - Maat | Knel 15 mm |
| Zijde C - Maat | Knel 15 mm |
| Zijde D - Maat | Knel 15mm |
| Komt ook voor in | |
| Bonfix Gehele collectie | Bonfix Knel en Persfittingen | Bonfix Messing Knelfittingen | |