| Artikelnummer | 85377 |
| EAN | 6096001672661 |
| (koppel)maat | DN81 |
| Barstdruk | 36 bar |
| Binnendiameter | 38 mm |
| Diameter slang ø | 38 |
| Maat | DN81 |
| Materiaal | EPDM/PU |
| Model | Brandweerslang |
| Werkdruk | 12 bar |
| Lengte | Rol (20m) |
| Kwaliteit | Standaard |
| Nokafstand | DN81 |
| Eigenschappen | |
| Toepassing | Brandwering, Bewatering, Landbouw |
| afmetingen | |
| Afmeting | Rol 20m |
| Rollengte | 20m |
| afwerking | |
| Binnenwand | EPDM |
| Buitenwand | PU |