| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1979 Stuks |
| Artikelnummer | 33744 |
| EAN | 9504652524712 |
| Aansluiting | S60x6 x 1" |
| Afmeting | S60x6 x 1" |
| Buitendiameter | 1" |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Materiaal | Polypropyleen (PP) |
| Model | IBC adapter - Buitendraad |
| Model omschrijving | IBC x Buitendraad |
| Zijde A - Maat | IBC adapter verloop naar buitendraad - IBC binnendraad x buitendraad BSP - S60x6 x 1” |
| Afmetingen en gewicht | |
| Diepte/lengte | 1 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| afmeting | 1 x 1 x 1 cm ( L x B x H) |
| Afmetingen verpakking | |
| Lengte | 1 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Gewicht | 1 kg |