| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Artikelnummer | 36115 |
| EAN | 8717845361150 |
| Aansluiting | Knel x Knel |
| Afmeting | 15 x 15 |
| Hoofdgroep | BELGAS knelfittingen |
| Keurmerk | kvbg |
| Kleur | Grijs |
| Kleur | Grijs |
| Maat | 15mm |
| Model | Rechte koppeling |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Subgroep | Rechte koppeling |
| Type 2 | Rechte koppeling 2x knel |
| Zijde A - Maat | Knel 15 mm |
| Zijde B - Maat | Knel 15 mm |
| Komt ook voor in | |
| Bonfix BELGAS Knelfittingen | Bonfix Gehele collectie | Bonfix Knel en Persfittingen | |