| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Artikelnummer | 36450 |
| EAN | 8717845364502 |
| Aansluiting | binnendraad x knel |
| Afmeting | 1” x 22 |
| Hoofdgroep | BELGAS knelfittingen |
| Keurmerk | kvbg |
| Kleur | Grijs |
| Kleur | Grijs |
| Maat | 22mm |
| Model | Schroefbus |
| Model 2 | Knelfittingen |
| Schroefdraad | 1” |
| Subgroep | Schroefbus |
| Type 2 | Schroefbus Knel x binnendraad |
| Zijde A - Maat | Binnendraad 1" BSP |
| Zijde B - Maat | Knel 22 mm |
| Komt ook voor in | |
| Bonfix BELGAS Knelfittingen | Bonfix Gehele collectie | Bonfix Knel en Persfittingen | |
Deze BELGAS koppeling, uitgevoerd in het model Schroefbus, heeft een afmeting van 1" x 22mm.