| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82925 |
| EAN | 4021885083052 |
| A | 2 mm |
| B | 26 mm |
| Behuizing | Staal gegalvaniseerd |
| C | 10 mm |
| D | 13 mm |
| Diameter montagegaten | 2,5 mm |
| Draagvermogen | 15 kg |
| E | 6 mm |
| F | 17 mm |
| H | 15 mm |
| Materiaal van de kogels | Staal gegalvaniseerd |
| Model | Kogelpotwielen |
| Ø Lochkreis | 22 mm |