| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 49 Stuks |
| Artikelnummer | 51539 |
| EAN | 4016138628234 |
| (koppel)maat | NC |
| Afmeting | G1/2" |
| DN maat | 10,5 |
| Flow | 25,0 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | EPDM |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Toepassing | - |
| Type | Indirect werkend |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0,1 bar |
| Zijde A - Maat | G1/2" |