| Levertijd | Levertijd 2 - 4 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 2 Stuks |
| Artikelnummer | 50690 |
| EAN | 4016138628180 |
| Aansluiting | NC |
| Afmeting | G1" - 0,3-16 bar |
| DN maat | 25,0 |
| Flow | 216,0 |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal | FKM |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Indirect werkend |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0,3 bar |
| Zijde A - Maat | G1" |