| Artikelnummer | 52839 |
| EAN | 4016138628173 |
| Aansluiting | NC |
| Afmeting | G3/4'' - 0,3-16bar |
| DN maat | 25,0 |
| Flow | 140,0 |
| Materiaal | RVS |
| Materiaal | FKM |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Indirect werkend |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0,3 bar |
| Zijde A - Maat | G3/4" |