| Levertijd | Vandaag voor 15:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 61 Stuks |
| Artikelnummer | 48280 |
| EAN | 4064907020420 |
| (koppel)maat | DN32-DN25 |
| Aansluiting | Draadstuk x Draadstuk |
| Afmeting A | 70mm |
| Afmeting B | Rd58x1/6" |
| Afmeting C | 26mm |
| Afmeting D | 32mm |
| Afmeting E | Rd52x1/6" |
| Kleur | Zilver |
| Maatvoering | DIN |
| Materiaal | RVS 304 |
| Materiaal Technisch | RVS 304 (1.4301) |
| Model | Rechte koppelstukken |
| Type 2 | Concentrisch koppelstuk Draad x Draad |
| Zijde A - Maat | DN32 DIN 11851 Draadstuk |
| Zijde B - Maat | DN25 DIN 11851 Draadstuk |
| Schroefdraad | Rd52x1/6" |
| Komt ook voor in | |
| Melkkoppelingen DIN 11851 | |