| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 75932 |
| EAN | 6150552929992 |
| Dikte | 2 mm |
| Breedte | 50 mm |
| Inlage | geen inlage |
| Materiaal | neopreen |
| Maximaal % indrukken | 0.25 |
| Maximale belasting N/mm2 | < 10 N/mm² |
| Model | Rubber band |
| Ozonbestendigheid | heel goed |
| REACH | conform |
| Rek bij breuk | 300% (> 250%, DIN 53504) |
| RoHS | conform |
| Scheursterkte | 17 N/mm (>15 N/mm, ASTM D624-00) |
| Temperatuur bereik | (-31 °C tot +100 °C, kortstondig +120 °C) |
| Toepassing | Geschikt voor bouw, industrie en openbare ruimtes |
| Toepassing met olie | goed |
| Treksterkte Mpa | 12 MPa (> 10 MPa, ISO 37) |
| Type | 1 kant doekafdruk, 1 kant glad |
| UV-bestendigheid | heel goed |