| Artikelnummer | 85379 |
| EAN | 6096026115174 |
| Minimum verkoop per | 25 |
| Binnendiameter | 6 mm |
| Buitendiameter | 12 mm |
| Diameter slang ø | 12 |
| Materiaal | PVC |
| Model | Persluchtslang |
| Norm | EU 10/2011 A,B,C, 21 CFR FDA §170 – §199, KTW C, RoHS 2011/65/EU |
| Wanddikte | 3 mm |
| Tuleaansluiting ø | 6 |
| Eigenschappen | |
| Toepassing | Levensmiddelen en pneumatiek |
| afmetingen | |
| Rollengte | 25m |
| Lengte | Per Rol 25m |
| afwerking | |
| Binnenwand | PVC |
| Buitenwand | PVC |
| Komt ook voor in | |
| Gas en Luchtslangen | |