| Levertijd | Levertijd 2 - 4 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 400 Stuks |
| Artikelnummer | 50959 |
| EAN | 8718427082272 |
| Minimum verkoop per | 100 |
| Afmeting | 8 x 6 mm |
| DN maat | 6,0 |
| Materiaal | PTFE |
| Merk | Mebra |
| Model | Persluchtslang |
| Zijde A - Maat | 8mm |
| Zijde B - Maat | - |
| Kleur | Transparant |
| Lengte | 100M |
| Afmetingen en gewicht | |
| Diepte/lengte | 100 cm |
| afmeting | 100 cm ( L) |
| Komt ook voor in | |
| Alle Slangen | |