Radiale Gewrichtslager GEG70ES-2RS - *GE70FO-2RS - *GEH70ES-2RS - 70 x 120 x 45 x 70mm bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Radiale Gewrichtslager GEG70ES-2RS - *GE70FO-2RS - *GEH70ES-2RS - 70 x 120 x 45 x 70mm
  • Artikelnummer: GEG70ES-2RS - GE70FO-2RS - GEH70ES-2RS
Plus- en minpunten
  • Buitenring van lagerstaal, gebroken, gehard en gefosfateerd, glijvlak behandeld met MoS2
  • Binnenring van lagerstaal, gehard en gefosfateerd, glijvlak behandeld met MoS2
  • Bredere binnenring en grotere draaihoek zijn nodig, subitable
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846230286
AfdichtingSeal Siegel
Afmeting70 x 120 x 45 x 70 mm
B (kogelbreedte)70 mm
C (kooibreedte)45 mm
CN radiale speling0,072 - 0,142 mm
D (huis)120 mm
Diameter gat (d)70 mm
DichtingYes
Draaggetal dynamisch400 kN
Draaggetal statisch2000 kN
Draaihoek16 α° ≈
gelijk aan aGEH..ES-2RS
gelijk aan bGEG..ES-2RS
gelijk aan cGE..FO-2RS
gelijk aan dSRL..-2RS
gelijk aan eMBH..SS
gelijk aan fGE..B-A
gelijk aan gGE..GS-2RS
gelijk aan h SBW..S-ZZ
KleurMetaal
MateriaalStaal / Staal
ModelGewrichtslager radiaal onderhoudsplichtig
Model omschrijving15-280mm
NormDIN ISO 12 240-1 G
Onderhoudplichtigcheck
Temperatuur bereik-60°C up to +150°C
download Download/print specificaties als PDF
Productbeschrijving
De GEG70ES - 2RS - GE70FO - 2RS - GEH70ES - 2RS - 70 x 120 x 45 x 70 mm is een radiaal gewrichtslager dat periodiek onderhoud vereist. Het lager beweegt staal op staal en voldoet aan de DIN ISO 12 240-1 E Norm. Deze lagers zijn bijzonder geschikt voor ondersteuning/begeleiding van een as onder een hoek van de behuizing. De gewrichtslagers worden met name aanbevolen voor gebruik bij belastingen die in wisselende richtingen bewegen.*Onze lagers zijn van gelijke kwaliteit als die van Schaeffler Ina Elges en FKM. Dit lager is daardoor een uitstekend Alternatief voor de Ina Elges GE70FO-2RSals ook een Alternatief voor SKF GEH70ES-2RS (als u specifiek op zoek bent naar een lager van INA of SKF, neem dan contact op met on s, want deze kunnen wij ook leveren).