| Levertijd | Levertijd 2 - 3 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 423 Stuks |
| Artikelnummer | 61364 |
| EAN | 4064907050632 |
| Minimum verkoop per | 25 |
| Binnendiameter | 3 mm |
| Buitendiameter | 2,5 mm |
| afmetingen | |
| Lengte | Rol 25m |
Siliconenslang - transparant
-Slang: transparante siliconenslang Werkdruk: 0,65 bar Temperatuur: -50 °C tot +200 °C Rol: 25 m - kan niet worden ingekort -