| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82034 |
| EAN | 4021885106188 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 40 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Kunststof |
| Model | Skaterwiel |
| Naaflengte | 22 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 5 |
| Wielbreedte | 18 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 8 mm |
| Ø Wiel | 50 mm |