Stangkop WS15C - GK15DO - SC15ES-15 x 12 x 31 bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WS15C - GK15DO - SC15ES-15 x 12 x 31
  • Artikelnummer: WS15C - GK15DO - SC15ES
Plus- en minpunten
  • Hydraulische stangkop voor laswerk dat onderhoud vereist
  • Lagers van de serie GE··E of GE··ES zitten vast en bevinden zich in de behuizing
  • Met positioneringspen en laskant
  • Smering mogelijk via smeergat of smeernippel in de behuizing
  • Materiaal: S 355
  • Maat (10-12): geen smering mogelijk
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846274259
Afmeting15 x 12 x 31
B (kogelbreedte)12 mm
C1 max (oogbreedte)10 mm
CN radiale speling0,030 - 0,082 mm
Diameter gat (d)15 mm
Draaggetal dynamisch17 kN
Draaggetal statisch32 kN
Draaihoek8 α° ≈
gelijk aan aSK..ES
gelijk aan bSC..ES
gelijk aan cGK..DO
gelijk aan dTS..C
gelijk aan eSN..A
gelijk aan fFS..C
gelijk aan gS..C
gelijk aan h T.A.C. .. (TS..C)
gelijk aan i K..E
gelijk aan jDGK..DO
gelijk aan kIHAGK..C
hart afstand (h)31 mm
Hart afstand (I)31 mm
Hoogte Stangkop totaal (L)51 mm
KleurGrijs
Kopdiameter (d2)40 mm
MateriaalST 52-3
ModelStangkop onderhoudsplichtig
Model omschrijving10-80mm
NormDIN ISO 12 240-4-Series E, Form S
Onderhoudplichtigcheck
Schoefdraad lengte (L1)20 mm
Stangkop breedte (D1)18.4 mm
Stangkop Voet breedte (D2)21 mm
Temperatuur bereik-60°C up to +150°C
Komt ook voor in
Stangkoppen
download Download/print specificaties als PDF
Productbeschrijving
De stangkop heeft een smeergat om periodieke smering te vergemakkelijken. De diameter van het gat waar de as doorheen gaat is 15mm. Het lager beweegt staal op staal en voldoet aan de norm DIN ISO 12 240-4-series E, form S.