Stangkop WS80C - GK80DO - SC80ES-80 x 55 x 141 bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WS80C - GK80DO - SC80ES-80 x 55 x 141
  • Artikelnummer: WS80C - GK80DO - SC80ES
Credit Card
Eenvoudig bij te bestellen
Plus- en minpunten
  • Hydraulische stangkop voor laswerk dat onderhoud vereist
  • Lagers van de serie GE··E of GE··ES zitten vast en bevinden zich in de behuizing
  • Met positioneringspen en laskant
  • Smering mogelijk via smeergat of smeernippel in de behuizing
  • Materiaal: S 355
  • Maat (10-12): geen smering mogelijk
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846275270
Afmeting80 x 55 x 141
B (kogelbreedte)55 mm
C1 max (oogbreedte)47 mm
CN radiale speling0,055 - 0,142 mm
Diameter gat (d)80 mm
Draaggetal dynamisch400 kN
Draaggetal statisch620 kN
Draaihoek6 α° ≈
gelijk aan aSK..ES
gelijk aan bSC..ES
gelijk aan cGK..DO
gelijk aan dTS..C
gelijk aan eSN..A
gelijk aan fFS..C
gelijk aan gS..C
gelijk aan h T.A.C. .. (TS..C)
gelijk aan i K..E
gelijk aan jDGK..DO
gelijk aan kIHAGK..C
hart afstand (h)141 mm
Hart afstand (I)141 mm
Hoogte Stangkop totaal (L)231 mm
KleurGrijs
Kopdiameter (d2)180 mm
MateriaalST 52-3
ModelStangkop onderhoudsplichtig
Model omschrijving10-80mm
NormDIN ISO 12 240-4-Series E, Form S
Onderhoudplichtigcheck
Schoefdraad lengte (L1)98 mm
Stangkop breedte (D1)89.4 mm
Stangkop Voet breedte (D2)95 mm
Temperatuur bereik-60°C up to +150°C
Komt ook voor in
Stangkoppen
download Download/print specificaties als PDF
Productbeschrijving
De stangkop heeft een vetnippel om periodieke smering te vergemakkelijken. De diameter van het gat waar de as doorheen gaat is 80mm. Het lager beweegt staal op staal en voldoet aan de norm DIN ISO 12 240-4-series E, form S.