| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 346 Stuks |
| Artikelnummer | 507105 |
| EAN | 8718427016581 |
| Aansluiting | Binnendraad x Binnendraad |
| Afmeting | G½" |
| Kleur | Brons |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | Messing |
| Model | Terugslagkleppen |
| Werkdruk | 0,1 |
| Zijde A - Maat | G1/2" |
| Afmetingen en gewicht | |
| Diepte/lengte | 1 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| afmeting | 1 x 1 x 1 cm ( L x B x H) |