| Levertijd | Vandaag voor 15:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 1 Stuks |
| Artikelnummer | 79372 |
| Afmeting | 76.10 / 3.00" |
| Buismaat | 76.10 x 1.60 mm |
| Maatvoering | INCH |
| Materiaal | EPDM |
| Model | 123 tri clamp dichtring inch |
| Model omschrijving | Tri Clamp Pakking |
| Norm | DIN 32676 DIN |
| (koppel)maat | 76.10 / 3.00" |
| Flensdiameter | 91 mm |
| Materiaal | EPDM |
| Komt ook voor in | |
| Tri Clamp koppelingen DIN 32676 | |