| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 81900 |
| EAN | 4021885124762 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bouwhoogte | 123 mm |
| Draagvermogen | 150 kg |
| Model | Universeel rolplatform, koppelbaar |
| Plaatgrootte | 600x400 mm |
| Wielontwerp | Thermoplastisch wiel |
| Ø Wiel | 75 mm |