Nieuwe voorraad verwacht
| Artikelnummer | 20810 |
| EAN | 8718427009149 |
| Minimum verkoop per | 10 |
| Aansluiting | Buitendraad x Binnendraad |
| Afmeting | ¾” x ⅜” |
| Kleur | Grijs |
| Maat | ¾” x ⅜” |
| Materiaal | Messing vernikkeld |
| Model | Verloopring |
| Model 2 | Verloopstukken |
| Type 2 | Verloopring binnendraad x buitendraad |
| Zijde A - Maat | R3/4" |
| Zijde B - Maat | - |
| Afmetingen en gewicht | |
| Diepte/lengte | 1 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| afmeting | 1 x 1 x 1 cm ( L x B x H) |
| Fitwerk Spec's | |
| Schroefdraad | ¾” x ⅜” |
Nieuwe voorraad verwacht
Nieuwe voorraad verwacht