| Levertijd | Op werkdagen voor 15:00 besteld, zelfde dag verzonden |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 171 Stuks |
| Artikelnummer | 76109 |
| EAN | 6096012935953 |
| Afmeting | Per Meter |
| Barstdruk | 10,5 bar |
| Binnendiameter | 52 mm |
| Buitendiameter | 62 mm |
| Diameter slang ø | 62 |
| Materiaal | PVC |
| Model | Waterslang |
| Werkdruk | 3,5 bar |
| Tuleaansluiting ø | 52 |
| Eigenschappen | |
| Toepassing | Industrieel water en gier |
| afmetingen | |
| Rollengte | 20m |
| Lengte | Per Meter |
| afwerking | |
| Binnenwand | PVC |
| Buitenwand | PVC |