| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82707 |
| EAN | 4021885033194 |
| Bevestiging | Aanschroefplaat |
| Bodembescherming | 3 |
| Bouwhoogte | 91 mm |
| Draagvermogen | 40 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Thermoplastisch rubber grijs |
| Model | Zware apparaatwiel |
| Plaatgrootte | 60x60 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Schroefgatafstand | 45x45 mm |
| Slijtvastheid | 4 |
| Uitlading | 25 mm |
| Wielbreedte | 20 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Schroefgat | 6.3 mm |
| Ø Wiel | 60 mm |