| Levertijd | Levertijd 2 - 4 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 6 Stuks |
| Artikelnummer | 51682 |
| EAN | 6096001650690 |
| (koppel)maat | NC |
| Afmeting | G 1" - 0-16 |
| DN maat | 20,0 |
| Flow | 123,0 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | EPDM |
| Max. werkdruk bij 20°C | 16 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Nul bar |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0 bar |
| Zijde A - Maat | G1" |