| Levertijd | Levertijd 2 - 4 - Dag(en) |
| Uit voorraad leverbaar | Ja, 16 Stuks |
| Artikelnummer | 50761 |
| EAN | 6096016180199 |
| (koppel)maat | NC |
| Afmeting | G3/4" - 0-12 |
| DN maat | 16,0 |
| Flow | 90,0 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | NBR / FKM |
| Max. werkdruk bij 20°C | 12 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Nul bar |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0 bar |
| Zijde A - Maat | G3/4" |