| Artikelnummer | 51210 |
| EAN | 6096013625624 |
| (koppel)maat | NC |
| Afmeting | G1" - 0-9 |
| DN maat | 20,0 |
| Flow | 123,0 |
| Materiaal | Messing |
| Materiaal | NBR / FKM |
| Max. werkdruk bij 20°C | 9 |
| Merk | M&M |
| Model | Magneetventiel |
| Type | Nul bar |
| Uitvoering | NC |
| Werkdruk | 0 bar |
| Zijde A - Maat | G1" |