| Levertijd | Leverbaar vanaf dinsdag 07-04-2026 |
| Artikelnummer | 82267 |
| EAN | 4021885140281 |
| Bodembescherming | 1 |
| Draagvermogen | 250 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Polyamide glasvezel versterkt, +280 °C |
| Materiaal | Polyamide glasvezel versterkt |
| Model | Hittebestendig wiel tot +280 °C |
| Naaflengte | 40 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 34 mm |
| Wielkern | Polyamide glasvezel versterkt |
| Ø Diameter asgat | 12 mm |
| Ø Wiel | 100 mm |