| Levertijd | Levertijd 5 - 7 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 82261 |
| EAN | 4021885140359 |
| Bodembescherming | 2 |
| Draagvermogen | 130 kg |
| Lager | Glijlagers |
| Loopvlak | Siliconen rood |
| Materiaal | PA |
| Model | Siliconenwiel, hittebestendig tot +250 °C |
| Naaflengte | 48 mm |
| Rolweerstand | 4 |
| Slijtvastheid | 4 |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Wielkern | Kunststof |
| Ø Diameter asgat | 20,5 mm |
| Ø Wiel | 125 mm |