| Levertijd | Levertijd 1 - 2 - Dag(en) |
| Artikelnummer | 78219 |
| Aansluiting | Incl Storz DN32 & Storz DN32 in RVS |
| Diameter slang ø | 32 |
| Electrische Geleiding | R<10Ω |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | EPDM |
| Minimale buigradius | 128 mm |
| Model | Industrieslang (Zuig/pers) |
| Model 2 | Compleet geassembleerde slang |
| Model omschrijving | met RVS Storz Koppelingen en Aluminium Klemschalen |
| Uitvoering | Storz |
| Vacuüm/bar | 0.9 |
| Eigenschappen | |
| Barstdruk | 30 bar |
| Temperatuur bereik | -30°C/+120°C |
| Werkdruk | 10 bar |
| afmetingen | |
| Afmeting | 1-1/4" |
| Binnendiameter | 32 mm |
| Buitendiameter | 42 mm |
| Wanddikte | 5 mm |
| Lengte | 5m |
| afwerking | |
| Binnenwand | EPDM |
| Buitenwand | EPDM |
| Inlage | Sterke synthetische textiel inlagen, Stalen spiraal |