| Artikelnummer | 52749 |
| EAN | 6096005527547 |
| Minimum verkoop per | 100 |
| Afmeting | 6 x 2 mm |
| Materiaal | PA Polyamide |
| Merk | Mebra |
| Model | Persluchtslang |
| Werkdruk | - bar |
| Zijde A - Maat | 6mm |
| Zijde B - Maat | 2mm |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 100M |
| Bijlage | Material Datasheet |
| Komt ook voor in | |
| Alle Slangen | |