| Artikelnummer | 52671 |
| EAN | 6096000948910 |
| Minimum verkoop per | 500 |
| Afmeting | 6 x 2 mm |
| Materiaal | PA Polyamide |
| Merk | Mebra |
| Model | Persluchtslang |
| Werkdruk | - bar |
| Zijde A - Maat | 6mm |
| Zijde B - Maat | 2mm |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 500M |
| Bijlage | Material Datasheet |
| Komt ook voor in | |
| Alle Slangen | |