Stangkop WS100N - GF100DO - SCF100ES - 100 x 70 x 170 bestellen bij NexaParts
done Scherpe prijzen
Stangkop WS100N - GF100DO - SCF100ES - 100 x 70 x 170
  • Artikelnummer: WS100N - GF100DO - SCF100ES
Credit Card
Eenvoudig bij te bestellen
Plus- en minpunten
  • Hydraulische stangkop voor laswerk dat onderhoud vereist
  • Lagers van de serie GE··E of GE··ES zitten vast en bevinden zich in de behuizing
  • Met laskant
  • Smering mogelijk via smeernippel in de behuizing
  • Materiaal: S 355
Specificaties
LevertijdLevertijd 5 - 7 - Dag(en)
EAN 7440846277212
Afmeting100 x 70 x 170
B (kogelbreedte)70 mm
C1 max (oogbreedte)70 mm
CN radiale speling0,065 - 0,165 mm
Diameter gat (d)100 mm
Draaggetal dynamisch610 kN
Draaggetal statisch1510 kN
Draaihoek7 α° ≈
gelijk aan aSF..ES
gelijk aan bSCF..ES
gelijk aan cGF..DO
gelijk aan dTS..N
gelijk aan eSN..P
gelijk aan fFS..N
gelijk aan gS..N
gelijk aan h T.P.N. .. (TS..N)
gelijk aan i DGF..DO
gelijk aan jIHAGK..N
hart afstand (h)170 mm
Hart afstand (I)170 mm
Hoogte Stangkop totaal (L)295 mm
KleurGrijs
Kopdiameter (d2)250 mm
MateriaalST 52-3
ModelStangkop onderhoudsplichtig
Model omschrijving15-120mm
Onderhoudplichtigcheck
Stangkop breedte (D1)250 mm
Stangkop Huis dikte (S1)70 mm
Stangkop Voet breedte (D2)109,5 mm
Temperatuur bereik-60°C up to +150°C
Komt ook voor in
Stangkoppen
download Download/print specificaties als PDF
Productbeschrijving
De stangkop heeft een vetnippel om periodieke smering te vergemakkelijken. De diameter van het gat waar de as doorheen gaat is 100mm. Het lager beweegt staal op staal.